Bartu, Serdar Ortaç’ı yayından attı

Oyuncu ve şarkıcı Bartu Küçükçağlayan ile sinema yazarı Melikşah Altuntaş‘ın her akşam gece 01:00’da instagram üzerinden yaptıkları canlı yayınların seyircisi git gide artıyor. İkili ilk başlarda yaprığı canlı yayınlar 2-3 bin ile başlayıp 6-7 bine çıkarken, şimdi birçok sanatçının yayını takip etmesi ve katılmasıyla birlikte 100 bine ulaştı.

Sinema yazarı Melikşah Altuntaş ile oyuncu ve Büyük ev ablukada solisti Bartu Küçükçağlayan’ın yapmış oldukları instagram canlı yayınlarına ünlüler akın eder hale geldi. İrem Sak, İrem derici, sarp apak, kerimcan durmaz derken en son serdar ortaç da yayına katıldı. İkilinin canlı yayınlarında magazin gündemine ilişkin geyik muhabbetler yapılıyor.

Serdar Ortaç da katıldı

Melikşah ve Bartu Küçükçağlayan’ın instagram üzerinden yaptıkları mücbir sebebler programına dün pop yıldızı Serdar Ortaç da katıldı. Küçükçağlayan, Serdar Ortaç’ın yayına girmesiyle birlikte “en başından beri serdar ortaç’ı konuk olarak almak istiyoruz” dedi.

Serdar Ortaç’ı yayından attılar

Bartu Küçükçağlayan ve sinema yazarı Melikşah Altuntaş’la sohbet eden pop şarkıcısı Serdar Ortaç, programın klasiği haline gelen ‘konuğu yayından atma’ olayını kendisine yapıp yapmayacaklarını sordu. Bu soru üzerine Bartu Küçükçağlayan’dan ‘hayır’ yanıtını alan Serdar Ortaç şarkı söylediği sırada yayından çıkarıldı. Serdar Ortaç, bunun üzerine “Yazıklar olsun” yorumunu yaptı.

Dünkü yayının izleyici ortalaması ise 85 bin olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

Previous Story

Cin'de hastalardan alınan sperm örneklerinde koronavirüs tespit edildi

Next Story

Dekan Orhan Acar İstifa Etti

Latest from MAGAZİN

Ailece yakalandılar

Kanal 7’nin sunucusu Hülya Seloni ailece Corona virüsüne yakalandıklarını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan