Hürriyet Yazarı Selvi Normalleşecek Sektörleri Yazdı

Türkiye’de ve dünyada gündem koronavirüs salgının. 50 gündür karantina uygulmasında olan Türkiye’de normalleşme sürecine ilişkin açılacak ilk sektörler belli oldu.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü köşe yazısında bu duruma dikkat çekti. Selvi’nin yazısında mayıs ayı içerisinde kadın ve erkek kuaförlerinin açılacağı belirtildi.

Abdulkadir Selvi bugün Hürriyet’te kaleme aldığı “İşte normalleşecek sektörler” başlıklı yazısında, ilerleyen süreçlerde açılacak sktörleri yazdı.

İşte yazının ilgili bölümü şöyle:

“Koronavirüsle mücadele sürecinde berber ve kuaförlerin hayatımızda ne denli önemli olduğu ortaya çıktı. Erkeklerin bu konuda ne kadar beceriksiz olduğunu gördük. Bir milletvekili, “Benim eşim köylü kızı. Babasıyla koyun kırkmışlar. Eli yatkın. Beni eşim tıraş etti” diye anlatmıştı. Kuaförlerin kadınların hayatındaki önemi de bir kez daha ortaya çıktı. Sahte sarışınlar açısından zor bir dönem oldu. Neyse, bundan kurtuluyoruz. Yaşasın berberler ve kuaförler! Mayıs ayında küçük esnaf, berberler, kuaförler, kafe ve pastane, restoran gibi hizmet veren yerler açılıyor. Tabii çok sıkı önlemler geliyor.”

Bir cevap yazın

Previous Story

Almanya'da Yapılan Şok Koronavirüs Araştırması

Next Story

En çok hangi ürünler talep edildi?

Latest from BLOG

YHT bayramdan sonra başlıyor

YHT bayramdan sonra başlıyor YHT seferlerine bayram sonrasında yeniden başlayacağını açıkladı. Mart ayında koronavirüs salgınıyla mücadele

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!